Aktiviteler – Kadir's Tree Houses – Kadir'in Ağaç Evleri

Aktiviteler

Olympos Aktivite Merkezi

Olympos yeşilin ve mavinin buluştuğu
büyülü bir yer. Tatiline renk ve adrenalin katmak
isteyen herkes için çok sayıda aktivite düzenliyoruz.
Size göre olanı bulmak için Aktivite ofisimizi
ziyaret edebilirsiniz.

Bölgenin en güzel koyları ve denizlerini keşfedin.

Günübirlik Tekne Turları

Olimpos civarındaki güzellikleri ben bir de denizden görmek ve masmavi suların tadını birbirinden güzel koylarda çıkarmak isterim diyenler için tekne turlarını öneriyoruz.

Tekne turlarının her biri hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda her bir tekne turu rotasını anlattık, linke tıklayıp ilgili yazıya ulaşabilirsiniz. !

Tekne Turları
Tekne Turları
Tekne Turları
Kişiye ve Gruplara özel tekne turları ve mehtap turları hakkında fiyat ve bilgi almak için bizimle iletişime geçin.
+90 533 354 99 41
OLYMPOS ROCK CLIMBING

KAYA TIRMANIŞI

Olimpos kaya tırmanışı için adeta bir mabet. Olimpos’ta dolaşırken etraftaki kayalara bir de bu gözle bakabilirsiniz. Biliyoruz kaya tırmanışı denince akla hemen çok zor bir aktivite olduğu ve deneyim gerektirdiği geliyor ancak böyle düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.Kaya Tırmanışı aktivitesini denemek istiyorsanız herhangi bir tecrübeye ya da ekipmana ihtiyacınız yok.

Olimpos’ta ilk kez kaya tırmanışını deneyecekler için çeşitli zorluklarda rotalar bulunuyor ve kaya tırmanışında size rehberlik edecek eğitmeniniz sizin için gerekli ekipmanları temin edip tüm bilgileri size aktarıyor. Eğer sektörler ve rotalar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz web sitesini de ziyaret edebilirsiniz www.olymposrockclimbing.com

Bu sporu daha önce denemediyseniz pişman olmayacağınız en eğlenceli aktivitelerimizden biri.

OLYMPOS DALIŞ MERKEZİ

Sualtı dünyası ile henüz tanışmadıysan bizce çok şey kaçırıyorsun. Dalış tüpü ile rahatça nefes alabilmenin güzelliği sualtının renkli dünyası ile birleşince deneyim kelimesinin hakkı gerçekten veriliyor. Kaya Tırmanışında olduğu gibi bu aktivite için de herhangi bir tecrübenizin olmasına ve hatta yüzme bilmenize bile gerek yok. Alanında deneyimli dalış eğitmenleri sizin için gerekli dalış kıyafeti dahil tüm ekipmanı sağlayıp, dalış öncesi kısa bir bilgilendirme ile size tüm bilgileri aktarıyorlar. Dalış sırasında da her kişi için bir eğitmen dalış süresi boyunca size eşlik ediyor. Bir kez bu deneyimi yaşayanın tekrar denemek istediği hatta yetinmeyip PADİ yada CMAS eğitimini almak istediği bu deneyimi mutlaka bir kez de olsa denemenizi öneriyoruz.

Body Rafting / Zipline

Göynük Kanyonu

Maceracı ruhlar burada mı?

Buradaysanız aranızda Göynük Kanyonunu duymayan yoktur diye düşünüyoruz. Çünkü Toros dağlarının kucağında çam ormanlarıyla süslenmiş bu kanyon adından sıkça söz ettiriyor.

Göynük Kanyonu body rafting ve zipline deneyimi için maceracı ruhları bekliyor !

OLYMPOS'UN SÖNMEYEN ATEŞİ

Yanartaş - Chimera

Yunan mitolojisinde adı geçen Kimera tek bir vücutta çeşitli canlıların uzuvlarını sahip olan ağzından ateş püskürten bir yaratık. Yanartaş ve diğer bilinen adıyla Kimera ise bu mitolojik yaratığın doğada vücut bulmuş hali sanki. Akşamları gökyüzünün yıldızlarla kaplandığı bu yerde taşlar arasından 2500 yıldır yanan bir ateş karşılıyor sizi. Bu karşılama keyifli bir akşam vaat ediyor.

Tahtalı Teleferik

Tahtalı Dağı, 2,365 metre yüksekliği ile bölgenin denize yakın en yüksek noktası konumunda olan bir dağ. Bölgede popüler gezi duraklarından birisi olan Tahtalı Dağına Olympos teleferik ile çıkabilir ve buradaki muhteşem manzaranın keyfini çıkartabilirsiniz.

Yürüyüş Parkurları

Olympos antik kenti Likya yolunun belirli etaplarının başlangıcı ve bitiş noktasıdır. Zorluk seviyelerine göre seçimini yap ve yola çıkmak için hazırlan.

Genel, Rehber
Likya Yolu
Likya yolu dünyadaki en iyi 10 uzun yürüyüş parkuru arasında kabul edilmektedir. 1992 yılında Kate Clow'un keşfettiği, 1999 yı...

Deep Water Solo

Alman kaya tırmanışçıları Olympos için şöyle diyorlar; “Olympos; zum Himmel aufsteigen, ins Wasser fallen” Olimpos, gökyüzüne tırmanmak, suya düşmek” Tekne sarp kayaya tam sıfır olarak yanaşır, siz tutunduktan sonra geri çekilir, donanımsız olarak, tırmanabildiğiniz yere kadar tırmanırsınız, sonra kendiniz boşluğa bırakarak suya düşersiniz.