Aktiviteler

Olympos Aktivite Merkezi

Olympos yeşilin ve mavinin buluştuğu
büyülü bir yer. Tatiline renk ve adrenalin katmak
isteyen herkes için çok sayıda aktivite düzenliyoruz.
Size göre olanı bulmak için Aktivite ofisimizi
ziyaret edebilirsiniz.

Tekne Turları

Sulu Ada, Sazak, Ceneviz, Kekova keşfetmen için seni bekliyor.
Bölgenin en güzel koyları ve denizleri için tekne turları düzenliyoruz.

Kaya Tırmanışı

Şu an nerede olduğunu fark et. Olimpos Türkiye’nin en meşhur kaya tırmanışı bölgelerinden biri. Bu sporu daha önce denemediysen pişman olmayacağın en eğlenceli aktivitelerimizden biri.

Scuba Diving

Karettalarla dansa hazır ol! Türkiyede görebileceğin sayılı dalış noktalarından birindesin. Adrasanda hem çok iyi bir görüş mesafesi var hem de en az 10 çeşit canlı göreceğini şimdiden söyleyebiliriz.

Göynük Kanyonu - Body Rafting

Toros dağlarının kucağında çam ormanlarıyla süslenmiş Göynük kanyonunda body rafting ve zip line deneyimi maceracı ruhuna iyi gelecek.

Yanartaş Turu

Olimpiyatların sönmeyen ateşi burada Chimera’da doğdu. Yürüyüş parkuru ile birlikte görülmesi gereken yerlerden biri.

Tahtalı Teleferik

Tahtalı Dağı, 2,365 metre yüksekliği ile bölgenin denize yakın en yüksek noktası konumunda olan bir dağ. Bölgede popüler gezi duraklarından birisi olan Tahtalı Dağına Olympos teleferik ile çıkabilir ve buradaki muhteşem manzaranın keyfini çıkartabilirsiniz.

Yürüyüş Parkurları

Olympos antik kenti Likya yolunun belirli etaplarının başlangıcı ve bitiş noktasıdır. Zorluk seviyelerine göre seçimini yap ve yola çıkmak için hazırlan.

Deep Water Solo

Alman kaya tırmanışçıları Olympos için şöyle diyorlar; “Olympos; zum Himmel aufsteigen, ins Wasser fallen” Olimpos, gökyüzüne tırmanmak, suya düşmek” Tekne sarp kayaya tam sıfır olarak yanaşır, siz tutunduktan sonra geri çekilir, donanımsız olarak, tırmanabildiğiniz yere kadar tırmanırsınız, sonra kendiniz boşluğa bırakarak suya düşersiniz.

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy