İletişim – Kadir's Tree Houses – Kadir'in Ağaç Evleri

İletişim

Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.
Adres
Yazır Mahallesi Olimpos Mevkii
07350 Kumluca / Antalya
İletişim
Whatsapp
+90 533 354 99 41
Çağrı Merkezi
+90 242 892 12 50
Hesap Bilgileri
Denizbank
Kadir'in Ağaç Evleri
TR06 0013 4000 0034 2754 9000 01

info@kadirstreehouses.com
Olympos hakkında merak ettiklerinizi sizin için derledik.

Sıkça Sorulan Sorular

Olympos’a Antalya Merkezden 80 km uzaklıktadır. Eğer havalimanından gelecekseniz, tramvay yada 600 numaralı halk otobüslerini kullanarak önce otogara geçmeniz, sonrasında ilçeler terminalinden kalkan Kumluca araçlarına binip Olympos Yol Kavşağı durağında inmeniz gerekiyor. Kumluca – Fethiye yönüne giden bütün otobüsler Olympos durağından geçerler. İndiğiniz duraktan kalkan dolmuşlara binerseniz 15dk sonra Olympos’a ulaşmış olacaksınız.

Dolmuş saatleri yaz ve kış sezonlarında değişkenlik göstermektedir.

Olympos sahili, Kadir’in Ağaç Evleri’nden 1.5 km uzaklıktadır. Yürüyerek gitmeyi tercih edenler için yaklaşık süre 15-20 dakikadır. Araç ile gidişlerde sahile direk ulaşım yoktur. Antik kent girişinden 8-10 dakikalık yürüyüş mesafesi vardır.

Olympos Antik Kenti, Kültür ve Turizm Bakanlığı yönetiminde müzeler birliğine bağlıdır.

Girişler için tek kişilik bilet ve uzun süreli konaklamalar veya kalabalık gruplar için geçerli çoklu giriş kartları müze gişesinde satılmaktadır. Bir sene geçerli Müzekart+ satın almak ise , size her gün bir giriş ve çevredeki diğer müzeleri de ziyaret edebilme imkanı sağlar.

Olympos, çok sayıda pansiyon, cafe ve restoranın bulunduğu bir yer. Her damak tadına uygun lezzetler ve farklı tarzlarda müzik arıyorsanız size göre bir yer bulmanız mümkün. Alışverişlerinizi  bazı zincir marketlerden yada çevrede bulunan lokal marketlerden yapabilirsiniz. Aktivite imkanları ise sınırsız, her gün farklı bir sporu deneyimleyip ben tatile dinlenmeye gelmedim diyorsanız, Olympos size çok uygun.

Transfer hakkında bilgi almak için bize info@kadirstreehouses.com üzerinden bize ulaşabilirsiniz.