Hakkımızda – Kadir's Tree Houses – Kadir'in Ağaç Evleri

Hakkımızda

Orman kampı ile oba kırması ve salaşlığın doğa ile mükemmel uyum sağladığı otantik bir yer.

Antalya’nın Olympos mevkiinde bulunan tesis, macera ruhunu henüz yitirmemiş gezginler için en ideal mekan!

Kadir’in Ağaç Evleri’nin kurucusu Kadir Kaya, 31 yıl önce elektriğin bile olmadığı bu bölgeye geldiğinde neredeyse Robinson Crusoe hayatı yaşamaya başlamış ve birçok güçlükle tesisi bugünlere kadar getirmeyi başarabilmiştir. 31 yıl önce birkaç evle misafirlerine hizmet veren Kadir’in Ağaç Evleri, bugün 260 kişiye hizmet verebilen, 100 Bungalov, 10 kabin ve 4 kalabalık odadan oluşan bir tesis olarak karşınızda.

Uluslararası Backpacking camiasında popüler olan Kadir’in Ağaç Evleri, 2000 yılında TNT’de yeryüzünün en iyi Hostel’i seçildi. 2010 yılında Washington Post’da, dünyada görülecek en ilginç 10 yer arasında yer aldı. 2011 yılında ise Los Angeles Times tarafından dünyanın En Cool 10 Hostel’i arasında ilk sırada yer aldı. BBC Televizyonu Olympos’ta Sırt Çantalıların İpek Yolu Belgeseli adıyla iki kez çekim yapmıştır. Discovery Channel’da da Türkiye’nin tanıtımının yapıldığı bir saatlik bir programda gösterilmiştir

Voyn Story
Bir Dünya Markası: Kadir Kaya
İzle
Dmax
Larry & George / Antalya
İzle

Ödüllerimiz

Ağaç evlerin kurucusu, dünyanın dört bir yanından gelmiş sırt çantalılara hizmet veren Kadir Kaya, buradaki yaşamı Birleşmiş Milletler Kampı’na benzetiyor ve ekliyor:

”Burası herkesin eşit olduğu, kimsenin kimseyi rahatsız etmediği, dünya insanlarının toplandığı, barışın, dostluğun, kardeşliğin ve sevginin yaşandığı bir kamp”.

Çam ormanı, portakal bahçeleri ve ağaçların tepesine kurulu ağaç evler arasından kendinize konaklayabilecek bir mekan bulabilirsiniz. Kadirin Ağaç Evleri, doğadan ve maceradan hoşlanan tatilcilerin, özellikle de gezginlerin mutlaka uğraması gereken bir yer.