Bar & Eğlence – Kadir's Tree Houses

Bar & Eğlence

Çılgınca eğlenmenin tek adresi!
BULL BAR

Tarihle doğanın iç içe geçtiği Olympos’ta deniz ve güneşin tadını çıkarıp, dinginliğinize kavuştuğunuz bir günün ardından çılgınca eğlenmeye hazır olun! Akşam 21.00’de kapılarını açan Kadir’s Öküz Bar (Bull Bar) ateşin etrafında gökyüzünü izlerken, kendinizi müziğin karşı konulmaz ritmine bırakacak ve şehrin tüm stresinden uzaklaştığınızı fark edeceksiniz. Dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine eğlencenin en otantik halini sunuyor.

Olympos ruhunu bu mekanda yaşayacaksınız!
HANGAR BAR

İçeri adım attığınız anda Hangar Bar’ın atmosferi sizi başka bir dünyaya götürüyor. Sabahtan akşama kadar keyifli vakit geçirebileceğiniz mekanın sıcak ve samimi ortamıyla kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Bir yandan kokteylinizi yudumlayıp sohbet ederken, kaliteli müzik eşliğinde eğlenmenin keyfini çıkaracaksınız. Düzenlenen konsept partileriyle hafızalarınıza kazınacak anılar ve unutulmayacak dostluklar biriktirebileceğiniz Olympos’un en özel barında vakit geçirmeden Olympos ruhunu yaşamış sayılmazsınız.

Dostluğun etrafında birleşen ateş çemberi!
ATEŞ BAŞI BAR

Doğa severlerin vazgeçilmezi kamp ateşinin başında içkinizi yudumlarken sohbet etmenin keyfi bambaşka! Yıldızların altında oturup açık havanın tadını çıkarırken bir yandan yeni insanlarla tanışıp, değerli dostluklar kazanabilirsiniz. Gelin kamp ateşinin etrafında toplanalım, tanrıların dağı Olympos’un eteklerinde doğayla bütünleşmenin huzurunu yaşayalım.

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy